Felépítés

A fórum működésével kapcsolatos észrevételek, kérdések, panaszok, javaslatok.

Re: Felépítés

HozzászólásSzerző: Banzai » 2018.09.05. 18:32

Sanyilaci írta:Az pedig, hogy egyetlen elhatárolódás nem volt, az mélyen elborzaszt és megdöbbent, ..

Én elhatárolódtam, és most is elhatárolódom a halálos fenyegetőktől (SZZoli), sőt még békíteni is próbáltalak titeket... sajnálom hogy ez így alakult köztetek.
banz.
Banzai

Has thanked: 155 times
Been thanked: 112 times
Név: T

HozzászólásSzerző: Banzai » 2018.09.05. 18:45

Sanyilaci írta:Ti magától értetődően pocskondiáztok minisztereket, orvosdoktorokat.

Nem tudom miért megint a többesszám.. egy szóval nem pocskondiáztam se minisztert, se orvost... visszakeresheted.
Minden erőszakot és minden gyűlöletet elítélek, bármely oldalon.. emellett sajnálom hogy elmész, a kezdetek óta itt vagyok, nagyon szerettem ezt a fórumot, és ebben te is oszloposan benne voltál. Kár hogy így elborultak az elmék.
banz.
Banzai

Has thanked: 155 times
Been thanked: 112 times
Név: T

HozzászólásSzerző: api » 2018.09.05. 19:05

Tegnap nem néztem be a fórumra így fogalmam sincs, kit sikerült ennyire kiborítanod. Ha láttam volna, biztosan rendre utasítom.
Mint ahogy most tőled is elvárom, hogy tüntesd el a hozzászólásodból legalább azt a mondatot, amivel engem teljesen igaztalanul összefüggésbe hozol a történtekkel.

Én sajnálom, hogy a te sok okos hozzászólásod eltűnt arról a fórumról, ami több mint négy éve a te nagyszerű kezdeményezésed volt. És személy szerint sajnállak téged is, hogy politikai szűklátókörűséged ebbe a tébolyodott mélységbe ragadott. Ámokfutásodat a fórum összes résztvevője önmérséklettel viselte, ám végül a közösség egy magáról megfeledkező tagjától csak sikerült kiprovokálnod egy vállalhatatlan választ. Még azoktól a mondatoktól is vállalhatatlanabbat, amilyenekkel előtte éppen te őrjöngtél itt hónapokon keresztül.

Próbálj megnyugodni, meggyógyulni, addig is pihenj! Szerintem most jól döntöttél, hogy itt hagytad a fórumot. Ebben az állapotodban nem való ez neked. De ha egyszer rendbe jössz, én visszavárlak.

These users thanked the author api for the post:
Banzai
Rating: 11.11%

api

Has thanked: 151 times
Been thanked: 264 times
Név: Albert Péter

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.09.05. 19:05

Nagyon sajnálom, a helyzetet moderátorként nem voltam képes megfelelően kezelni.
Törlés lett belőle, nem elhatárolódás.

Én a törléssel együtt teljesen elhatárolódok mindenfajta fenyegetéstől amit Zoli küldött, még ha ez elkésett is.

Mindettől függetlenül Lacinak igaza van, ebben a formában a fórum teljesen csonka, és az embernek kevesebb kedve is van ide írni így.

Pl az előbb is meg akartam nézni ezt viewtopic.php?f=30&t=182 (Ortvay, Sebességcsere)

Ennek a topiknak a szövege éppen megvan pdf-ként, felrakhatom ha szeretnéd.

Mindezzel együtt, amiket elkezdtem leírni, azt megpróbálom be is fejezni (mégha összecsapottabban is).
Gombk.Ak

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Név: Gombkötő Ákos

HozzászólásSzerző: =^.^= » 2018.09.05. 19:17

Azt hiszem, nekem is muszáj lesz beállnom a sorba és elhatárolódnom; én sem láttam amit írtál, és amit Gombk.Ak letörlött.

a helyzetet moderátorként nem voltam képes megfelelően kezelni.

Szerintem még nem késő kitiltani innen. (Bár én nem láttam az üzeneteket.)
Macifej
=^.^=

Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times
Név: Fejmedve Ricsi

HozzászólásSzerző: =^.^= » 2018.09.06. 10:36

Jajj, de sokáig gondolkodtok.

Ez leginkább G.Á-ra tartozik, de ő még nem olvasta, ha lehet hinni az "Utolsó látogatás" adatoknak.

Nyilván ami a te munkád az a tiéd, de mások (mondjuk dgy) szintén rengeteget dolgoztak, amik használhatatlanok lesznek azok nélkül.

Más: tudom, hogy nem ez a fórum legnagyobb problémája, de ahogy néztem, az oldal alapértelmezetten (bejelentkezés nélkül) UTC+1 időzónára van állítva, míg Magyarország UTC+2-ben van jelenleg. Rosszul írja ki az időt, illetve a hozzászólások elküldési idejét.
Macifej
=^.^=

Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times
Név: Fejmedve Ricsi

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.09.12. 12:52

Ideiglenesen szünetet vettem a fórumról.

Bevallom azt is, hogy elég vacak érzés, hogy a rövid moderátorságom alatt Kónya Gábor, barankai, majd Sanyilaci is törölte a hozzászólásait.
Az első kettő kellemetlenség, az utóbbi azonban alapvető jelentőségű, így legalább egy (konnexiós) topik elveszett, és számos másik is teljesen értelmezhetetlenné vált.
Hosszútávon szerettem volna a Gyakran Ismételt Kérdések- szekciót kiépíteni úgy, hogy a keresést megkönnyítse bizonyos alapvető témákkal kapcsolatban, de Laci hozzászólásai nélkül a tervezett specrel/áltrel-re vonatkozó rész szinte fölöslegessé vált.

Ami engemet illet, az elkövetkezőkben valószínűleg inkább a cikk és disszertáció írására fogok összpontosítani, de amit a fórum feltétlen örökségének szánok, az az Ortvay-feladatok megoldásaiból összeállított gyűjtemény.
Gombk.Ak

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.11.06. 13:43

Töröltem a "Fekete lyuk" topikból a politikai tartalmú hozzászólásokat.
Gombk.Ak

HozzászólásSzerző: api » 2018.11.06. 18:37

Nem maga a politikai tartalom ami igazán irritáló, hanem a türelmetlenség, a kihívó kérkedés meg az arrogancia.
Így nem lehet se tanulni, se tanítani, de még csak megbeszélni se semmit. A kényszerű törlésekkel pedig egyre kevésbé lesznek követhetőek és érthetőek a diskurzusok. Ehelyett sokkal inkább visszaállítani kellene, például azt a rengeteg érdekes hozzászólást, amit SanyiLaci tett az évek során, majd pedig egy rossz pillanatában kitörölte.

Másrészt hiába kap tőle valaki szakmailag helyes útbaigazítást, ha a mellé kiosztott folytonos ledorongolás egyből megkérdőjelezi az emberi hitelességét. Aki nem tudja fölényeskedés nélkül átadni az ismereteit, akit ennyire idegesít, ha a másik nem érti, vagy félreérti, az inkább bele se fogjon!
api

Has thanked: 151 times
Been thanked: 264 times
Név: Albert Péter

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.11.09. 16:18

Az utolsó két hozzászólást moderáltam. Kérem hogy a vitát mindenki tekintse lezártnak.
Gombk.Ak

ElőzőKövetkező

Vissza: Technikai kibeszélő