Felépítés

A fórum működésével kapcsolatos észrevételek, kérdések, panaszok, javaslatok.

Re: Felépítés

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.11.06. 13:43

Töröltem a "Fekete lyuk" topikból a politikai tartalmú hozzászólásokat.
Gombk.Ak

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Név: Gombkötő Ákos

HozzászólásSzerző: api » 2018.11.06. 18:37

Nem maga a politikai tartalom ami igazán irritáló, hanem a türelmetlenség, a kihívó kérkedés meg az arrogancia.
Így nem lehet se tanulni, se tanítani, de még csak megbeszélni se semmit. A kényszerű törlésekkel pedig egyre kevésbé lesznek követhetőek és érthetőek a diskurzusok. Ehelyett sokkal inkább visszaállítani kellene, például azt a rengeteg érdekes hozzászólást, amit SanyiLaci tett az évek során, majd pedig egy rossz pillanatában kitörölte.

Másrészt hiába kap tőle valaki szakmailag helyes útbaigazítást, ha a mellé kiosztott folytonos ledorongolás egyből megkérdőjelezi az emberi hitelességét. Aki nem tudja fölényeskedés nélkül átadni az ismereteit, akit ennyire idegesít, ha a másik nem érti, vagy félreérti, az inkább bele se fogjon!
api

Has thanked: 146 times
Been thanked: 240 times
Név: Albert Péter

HozzászólásSzerző: Sanyilaci » 2018.11.06. 21:44

Triaszt pedig sajnálom, de ne játszátok az álszentet, ti nem szóltatok hozzá. Mert pontosan tudtátok, hogy vasvillával a falra borsót hányni sokkal hamarabb kecsegtet szellemi sikerélménnyel.
Napokig nem szóltatok hozzá, azután válaszoltam neki én.
Egyébként 2 éve nagyon alaposan, eleinte türelemmel és jó didaktikával válaszoltam neki mindig – ahogy az éppen srudolf meg is mondta neki-, de ebből számára semmi nem ment át. Az egója leárnyékolta az elméjét. Ez van. Olyan büszke volt arra, hogy ő eredeti nyelven, feliratozás nélkül olvassa Hraskót, hogy neki aztán senki nem magyarázhatott semmit, főleg nem olyan önjelölt zsenik, mint én.

------------------------
Sajnálom, ha valakit megbántottam. Az oktatást, közoktatást, felsőoktatást igazságtalanul szóltam le. Nagyszerű tanáraim voltak mindig, épp ezért akartam én is tanár lenni. Kutatni is szeretnék, rajta vagyok azon, hogy mi van egy fekete lyuk belsejében.
Sanyilaci
Site Admin

Has thanked: 14 times
Been thanked: 16 times
Név: Sándor László

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2018.11.09. 16:18

Az utolsó két hozzászólást moderáltam. Kérem hogy a vitát mindenki tekintse lezártnak.
Gombk.Ak

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Név: Gombkötő Ákos

Előző

Vissza: Technikai kibeszélő