Köldökzsinór

A fórum működésével kapcsolatos észrevételek, kérdések, panaszok, javaslatok.

Re: Köldökzsinór

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2020.02.26. 00:21

=^.^= írta:Hagyd őket meg.

Jó válasz. És téged is meghagylak. Az pedig már a te döntésed, hogy mikor mit írsz.
Sanyi_Laci

Has thanked: 252 times
Been thanked: 443 times

HozzászólásSzerző: Serafina » 2020.08.25. 17:35

Működik a fórum, vagy inkább nem?
Bele olvasva az üzengetésekbe nem a tudás terjeszkedett, csak a hatalmi harc.
Serafina

Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2020.09.06. 22:02

Serafina írta:Bele olvasva az üzengetésekbe nem a tudás terjeszkedett, csak a hatalmi harc.

Neked nem is kell tovább olvasnod a fórumot, ha szerinted nem a tudás terjeszkedett.

Miféle hatalmi harc, te szerencsétlen? Kinek a hatalmáról folyt a harc? A libárnyákok hatalmaskodásáról? Azoknak a saját nemi identitásuk fölött sincs hatalmuk.
A libernyákok egyébként idestova 2-3 éve fellázadtak, hogy akkor csinálnak egy saját fórumot. Na, azóta is csinálják. Ennyit a hatalmukról. Lófaszt sem érnek. Ezek csak akasztásal és torkok elvágásával fenyegetőzni tudnak, máskülönben totál életképtelenek egymagukban. Ezek olyanok, mint a mérsékelt és a radikális iszlám fundamentalisták. Az egyik arra képes, hogy elvágja a torkodat egy rozsdás késsel, a mérsékelt, értelmiségi libernyák erre nem képes, csak ennek szurkol. Értéket teremteni egyik sem tud, csak élősködni, és azon töprengeni, kitől mit lehetne elvenni, elrabolni. Tiszta bolsevik és náci ideológia, nem véletlen, hogy az ideológiailag kezelt fiatalságuk körében olyan népszerűek a tanaik.

Szóval, itt már régóta nincsenek ezek a mocskok. A tudományuk ma esti állása szerint éppen a független buzilibernyák színészképzésért tartanak forradalmat.
Erről itt egy olvasói levél, a legmélyebb egyetértésemmel:
https://888.hu/889/olvasoi-level-az-szf ... t-4271175/

Ti, akik idestova 10 éve, egyetlenegy reménybeli "KIBASZOTT ERŐS" sajtófotó reményében, MINDEN EREDMÉNY NÉLKÜL(!!!!!!) próbáljátok provokálni ezt a rettenetes diktatórikus Orbáni rendőrséget, nektek fogalmatok sincs semmiről. Lófaszt sem tudtok. Reménytelenül buta szar balfaszok vagytok.

Serafina írta:Működik a fórum, vagy inkább nem?

Persze, hogy egyáltalán nem működik. Nem is fog, soha többet. 1,5 év múlva további értesítés nélkül megszűnik. Én voltam a legnagyobb hülye, hogy adtam neki 2 évet. Kár volt.
Nincs erre semmi szükség. Amíg ez a vadlibernyák, őrült bolsevik csürhe próbál a hatalmához ragaszkodni, addig ennek nincs itt az ideje.

Majd évtizedekkel, évszázadokkal később, amikor helyére kerülnek az értékek újra, majd akkor talán valami újra kivirágzik. De azelőtt pusztulnia kell ennek a mocskos, aljas, gyilkos libernyák szennynek, ami bevette magát többek között ide is.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Serafina » 2020.09.07. 06:20

Talán ide (se) nem kellene bele keverni a politikát.
Ami biztos, hogy ahova beteszi a lábát azt tönkreteszi.
Hatalom két dologra lenne jó:
lehetősége lenne az emberek életén javítani,
vagy rontani.

Rontani könnyebb tehát az első verzió szóba se jöhet.

Hozzászólásod alapján erősen frusztrált vaqy.
A sikertelenséget nem másik püfölésén kéne kiélni, mert az nem változtat az eredeti "meccs" eredményén.
Tehát nyugalom!
Serafina

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2020.09.08. 18:01

Serafina írta:Hozzászólásod alapján erősen frusztrált vaqy.

Az hát. Csináltam egy kurva jó dolgot - többek között ezért vagy te is itt - és a csőcselék tönkretette. Kár volt beléjük. Persze, hogy frusztrált vagyok.

Serafina írta:A sikertelenséget nem másik püfölésén kéne kiélni, mert az nem változtat az eredeti "meccs" eredményén.

1. Miféle meccs eredményén? A nagypolitikai meccset választásokon vívjuk, ott az én csapatom szokott fölényesen nyerni. Az "itteni" meccs eredményét? Ha egyáltalán lehet ilyenről beszélni... Azt meg ki nem szarja le, azt nem jegyzik. Kurvára nem számít, hogy bivalybasznád alsónémeti közvéleménykutatása mire értékel engem. Még nekem sem számít, te szerencsétlen. Hogy számítana bárkinek bármiben is??? Akik engem itt megutáltak, azok elmentek az indexre Tuaregoval fizikázni. Meg a koronavírusról a népszavából kiokosodva linkelgetni. Ennyi. Helyükre kerültek. Úgy érzem, ez a világ rendje.

2. És ezzel el is érkeztünk a sarkalatos kérdéshez. A sikeresség megítéléséhez.
Hogy jössz te ahhoz, hogy engem minősíts?! Honnan tudod, hogy én mennyire vagyok sikeres vagy sikertelen? Halvány lila fingod sincs róla, de közöd még kevesebb. Nem vagy te igazi liberális, csak egy libernyák, én úgy látom.
Valójában a sikerességi önértékelési mutatóm súlyozásának szempontjait sem ismered. Én a magam részéről azt gondolom, hogy szeretnél te csak fele olyan sikeres lenni, mint én. Egyébként meg én pont leszarlak téged, és neked sem kell foglalkoznod velem. Nem kell megítélned az én "sikerességem", szerencsétlen balfasz, foglalkozz magaddal.

Ósdi kommunista szokás először mások "sikerességében", aztán mások zsebében turkálni, aztán mások családi életében, aztán végső soron az embert magát személyében támadni a véleménye miatt. Esetleg gyilkossággal megfenyegtetni, vagy azzal mélyen egyetérteni. Undorító, mocskos kommunista, manapság pedig igazi vérlibernyák szokás. Azok a liberányákok ott Amerikában művelik is rendesen. Valójában ennek még a sokkal enyhébb "body shaming" változatát is büntetik a libernyákok, persze csak akkor, ha ellenük irányul. Szóval próbálj meg konzisztens maradni a világnézetedhez, balfasz.

Serafina írta:Hatalom két dologra lenne jó:
lehetősége lenne az emberek életén javítani,
vagy rontani.

Rontani könnyebb tehát az első verzió szóba se jöhet.

Látod, milyen buta vagy.
Politika mindenhol van. Már a homokozóban is. Az óvodában is, a gyerekek között is, és a tantestületben is. Az örsi gyűléseken is. Az iskolában is. Az egyetemi hallgatói közösségekben is, és az oktatói közösségekben is. Hajjaj!! Kurva hosszú SZMSZ-ekben rögzített szabályok szerint van komoly politika az élet minden területén. Még az önkormányzatok szintjén is, mint tudjuk a kispesti kokainbáró elbeszéléseiből, és mister 40%-tól.
Politika mindenhol van. Az élet minden területén. Már a csimpánzoknál is van/volt.

Az, hogy te ezt ilyen egybitesen tudod csak értelmezni, az azt jelenti, hogy te és a te felmenőid már az australopithecusoknál is a ranglétra alján álltak, és ott is maradtak. Hát, mély együttérzésem, de hát a világ megy tovább, és ezek szerint nem te formálod, ennyi.

Attól, hogy te ilyen buta vagy, attól még a politika létezik az élet minden területén. Csak az nem mindegy, hogy kik művelik: az elit vagy a csőcselék. Na az már kurvára nem mindegy.

Mert a különböző egyetemi "autonómiáért" és "szuverenitásért" aggódók azok természetesen az elitista politikacsinálást tartják az egyedül üdvözítőnek, de ennél magasabb lépcsőfokon, tehát mondjuk az ország/nemzet autonómiája és szuverenitása szintjén már a csőcselék véleményét tartják elsődleges politikaformálónak. Na, hát itt van egy csúnya szimmetriasértés, kérem szépen.

A politika nem eredendően rossz, ezt csak a kádárista-ballibenyák kontinuitásban élők gondolják ennyire egyszerűen. Mondjuk náluk ez tényleg ennyire egyszerű is volt, mindig, az elmúlt 100 évben, megszakítás nélkül.
Pedig valójában ez sokkal összetettebb. Nem mindenki képes ezt felfogni, de mindenki szavazhat, ez egy ilyen játék. Ettől alakul a játék stratégia is, természetesen.

Tehát ennyi. Full hülye vagy ahhoz, hogy megítéld akár az én "sikerességemet", akár a "hatalom" meta-természetét. Neked ez en tiszted. Már az is mélyen felháborít, hogy vetted a bátorságot ennek megítéléséhez.
Te írjál okos hozzászólásokat, vagy tegyél fel okos kérdéseket, és ne foglalkozz se velem, se a hatalom természetével, mert jelen állás szerint ez kívül esik a kompetenciádon. Ennyi.

Ezt a fórumot pedig fogd fel úgy, mint a facebookot vagy a twittert. Magánvállalkozásnak. Nem közmédia. Nincs sem kuratórium, sem felügyelőbizottság, senki nem pofázik bele. Addig működik, ameddig akar. Aki mást akar, az átmegy a 2 éve készülő libernyák fórumra.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Serafina » 2020.09.08. 18:19

"a csőcselék tönkretette"

Szerintem te tetted tönkre.
Csak el kell olvasni egy semleges (nem támadó jelegű) mondatra miket írsz.
További jó "szórakozást".
Serafina

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2020.09.08. 18:44

Serafina írta:Szerintem te tetted tönkre.

Akkor én tettem tönkre. Szerintem is. Én hoztam létre, és én tettem tönkre. Az én dolgom. Mások lettek a preferenciáim, más dolgok fontosak számomra. Másképp ítélek már meg embereket. Ez a normális személyiségfejlődés része. Azt gondolom, hogy akiket régen tiszteltem, azokat már semennyire sem tudom tisztelni.

Egyetlen lelkiismertfurdalásom volt mindig is: ebben mások munkája is benne volt. De ez elmúlt 2 éve, amikor kikiáltották a saját fórumukat, valamint akkor, amikor életveszélyesen megfenyegettek, és a nagy bolsevik proletár jogvédők ezzel mélyen egyetértettek. Azt gondolom, hogy akkor itt az ideje a migrációnak! Itt az ideje, hogy átmigráljának máshová. Vagy ha maradnak, akkor tegyenek úgy, mint akik még mindig ehhez a társadalomhoz akarnak tartozni.
De nem tettek úgy...

Ez a fórum a születése napjától az enyém, az én akkori baráti társaságom gyűlt itt össze. Aztán ez a baráti társaság megszűnt, szóba sem áll egymással. Ez is a normális evolúció eredménye, voltaképpen ezért mászott szét a homo nemzettség a bolygón. Nincs ebben semmi rossz. Minden feka maradhat Afrikában, mások meg másszanak máshová, és csinálják meg a saját civilizációjukat.

Persze, a pusztai vándorlás 40 napja alatt, meg a #nincs másik, és a #ha fizetsz eleget lesz másik időszaka alatt fontos az együvé tartozás érzésének megerősítése. De könyörgöm. Itt már 2 éve eltemettük ezt a fórumot, mert azok állítólag csináltak egy másikat. Ez már nekem is kellemetlen. Csinálják meg, menjenek máshová, mert ez itt végképp felégetett híd.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Biff » 2020.10.16. 10:25

Haho, van itthon valaki?:) mikor szokotátok engedélyezni a hozzászólásokt valamihez, vagy bevan hallva ez a fórum? Remélem nincs bezárva , ahogy itt van irva fentebb...
Biff

Been thanked: 0 time
Név: Borbely Csaba

HozzászólásSzerző: Biff » 2020.10.20. 10:19

Nem lehetne ugy megoldani a mközzétételt hogy csak azok kerüljenek ki moderácio után akiknél ellenörizni kell amit ir? Mert hogy napokat kell várni egy üzenet megjelenésére az nem a működést segiti elö hanem hogy ne kelljen foglalkzni a forummal = tömeget veszt a fórum....
Biff

Been thanked: 0 time
Név: Borbely Csaba

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2020.10.20. 17:00

Biff írta:Nem lehetne ugy megoldani a mközzétételt hogy csak azok kerüljenek ki moderácio után akiknél ellenörizni kell amit ir? Mert hogy napokat kell várni egy üzenet megjelenésére az nem a működést segiti elö hanem hogy ne kelljen foglalkzni a forummal = tömeget veszt a fórum....

Ez a korlátozás csak az újonnan regisztrált csoportba tartozó felhasználókra vonatkozik. Ebből a csoportból ki lehet kerülni. Pl. te most már kikerültél belőle.
Sanyi_Laci

Előző

Vissza: Technikai kibeszélő