Moderációs topik

Önjelölt zsenik és fórumszabályzat-sértők lezárt témái, mindenki okulására megőrizve.

Re: Moderációs topik

HozzászólásSzerző: Törölt felhasználó » 2017.05.16. 23:09

Nullstejn írta:Javaslataim:

1. Kőkemény moderálás minden politikai, durva vagy sértő hozzászólásra, két szinten:
- enyhe esetben figyelmeztetés, pirossal, a hozzászólás végén, amennyiben nem kívánt tartalom vagy link fordul elő.
- súlyosabb esetben a hozzászólás törlése, helyette pirossal, nagybetűvel a "NEM IDEVALÓ TARTALOM MIATT A HOZZÁSZÓLÁS TÖRÖLVE!" olvasható.

2. Több moderátor kell, be kell vonni még néhány személyt, akik egymástól függetlenül moderálnak, akár egymást is. Kizáráshoz mindegyik egyhangú döntése kell. A moderálást tudományos(nak tűnő) írásokra nem, politikai vagy durva, sértő tartalmakra viszont alkalmazni kell.

3. Könyörögve kérni DGy-t, hogy vegyen részt ismét a fórumon. Majd ha a fentiek tisztázva lesznek, és SanyiLaci is elfogadja, mindenki, aki személyesen ismeri DGy-t vagy van kontaktja hozzá, érje el őt, ha kell sírja el magát visszatérése érdekében.

Én támogatom mindhárom javaslatod.
Törölt felhasználó

HozzászólásSzerző: tuloktulok » 2017.05.17. 08:14

Felnőtt emberek, ha valamit kimondanak, pláne leírnak, akkor az ki van mondva, az le van írva. Nem lehet visszaszívni és úgy csinálni, mintha semmi sem történt volna.
tuloktulok

Has thanked: 179 times
Been thanked: 25 times
Név: Sebe Gergely

HozzászólásSzerző: Törölt felhasználó » 2017.05.17. 08:30

Én nem tudok hasonlót sem belelátni egyik pontba sem.
Törölt felhasználó

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.05.17. 11:29

Na jó, átgondoltam a dolgot. Tényleg nem ártana még egy moderátor. Olyan ember kellene, aki mindenki számára elfogadható, nagy tiszteletnek örvend.
Egyértelműen Dgy az egyetlen szóba jöhető, értelmes választás. Ha elfogadja.
Sanyi_Laci

Has thanked: 249 times
Been thanked: 434 times

HozzászólásSzerző: G.Á » 2017.08.16. 16:38

Sajnos az utóbbi időben a hozzáértő és hozzá nem értők számának és aktivitásának az aránya olyannyira kedvezőtlenné vált, hogy az a legrosszabb forgatókönyv történt, amikor laikusok egymást és rosszabb esetben más idetévedőket zavarhatnak össze.

Nem tudom hogy milyen lépéseket lenne érdemes hozni ennek a kezelésére, de legalábbis érdemes elgondolkozni a problémán, és a közeljövőben foganatosítani valamilyen megoldást.

These users thanked the author G.Á for the post:
Zsolt68
Rating: 11.11%

G.Á

Has thanked: 57 times
Been thanked: 294 times

Re: Mekkora a gravitáció a Föld középpontjában? De miért?

HozzászólásSzerző: G.Á » 2017.08.17. 21:35

Mondtam, hogy gyenge vagyok matekból.

Én meg közben írom az új fizikát, amely neked örökre tiltott gyümölcs marad.

Ne csodálkozz, ha nem érted. Senki sem érti.

Most komolyan, Szabiku, Tuarego, meg Iszugyi is kitiltásra került.
Persze megtarthatjuk udvari bolondnak, csak ez a fórum elvileg nem erre való, és sajnos a vicc is kezd unalmassá válni.
G.Á

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.08.17. 21:42

Hát persze, az következik. Csak gondoltam kitárgyaljuk az űrhajóját, aztán betesszük az egészet a zárt osztályra. Kázmér pedig mehet az index új fizika rovatába igét hírdetni és híveket toborozni.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.11.14. 03:09

Liberálnácizmus reloaded:
Ronald Reagan volt az az elnök, akinek regnálása alatt végbement a keleti blokk tervezett összeomlasztása.

Mi pontosan tudjuk, milyen politikai erők, milyen filozófiák mentén emelkedtek akkor hatalomra, milyen külföldi támogatással, és milyen károkat okoztak nekünk. Pontosan tudjuk az SZDSZ tevékenységét az Antal-kormány szabotálásában, a taxis-sztrájk élére állásában. A máskor oly piacbarát szadesz mit tett akkor, azóta, és a szellemi örökösei (valamint a mögöttük álló nemzetközi NGO szerveződés) mit tesznek a mai napig.
Ronald Reagan meghalt 2004-ben. De, mivel némi rálátása volt a világra, valamikor ezt az interjút adta:
https://www.youtube.com/watch?v=w-HfVPTgxhs

Nyilvánvalóan Reagan évtizedekkel előre látta, hogy az egyes lobby-csoportok, hatalmi csoportosulások milyen céllal tevékenykednek, milyen módszerekkel, milyen cinikus ideológia mentén.
Ez év elején én kimondtam, hogy a liberáltak nácik. Ami teljesen triviálisan nyilvánvaló annak, akinek van szeme a látásra, füle a hallásra.

Akkor közfelháborodást váltott ki. Pedig Reagan megmondta vagy 20 éve. Én év elején ezzel egyedül voltam. (Legalábbis itt, máshol sokan vagyunk.) Év végére kiderült, hogy mégis mindenki tudja ugyanezt, nem csak Magyarországon, hanem szerte a világban, túlnyomó többségben. Elég csak a választásokat megnézni szerte Európában, de akár az USÁban is. Mindenhol kivetik a liberált köcsögöket a politikából, már csak az agymosásra kiválóan fogékony németeknél nem, de ott is erre tart a folyamat.

Itt Magyarországon a liberalizmus azonnal a totális véleményterror formájában nyilvánult meg. 1989-től. Azonnali hatállyal kiközösítve, megvetve, megalázva, megkövezve a más véleményen lévőket. Lehülyézve, lenézve őket. 2 egyetemre jártam: az ELTE TTK-ra és a Közgázra: mindkét helyen ezt tapasztaltam. Egész fiatalságom alatt, évtizedekig. 89-től 2017-ig. Ide a fórumra is beszűrődött.

A tudományról beszélgettünk, de az agyliberalizáltak nem átallották az egész világon visszaszorulóban lévő mocskolódásaikat ide hozni. De még milyen stílusban! Mindenki mást hülyének, agymosottnak, megvezetettnek, média által elhülyítettnek nevezve. Rigelnél még dícséretszámba ment az, hogy: "amúgy tök okos vagyok fizikából, de milyen agymosott zombi társadalmi és politikai témákban". (Szabadon idézve.) Ezt még olcsó, ocsmány vállveregetésként, lesajnálóan dobta oda a felfuvalkodott libsije.

Mondjuk, a libsi mindig ilyen volt. Amilyen a náci is. Emberek millióit tudja egyetlen csuklómozdulattal lesajnálóan lehülyézni. A szerencsétlen ostoba balfasza. Olyan emberek millióit, akik sokkal többre vitték, mint ő.
Amilyen pl. az ebben a videóban található feminista "hölgy" is. (Vagy mi, nem tudom a pontos gender-besorolását.) https://www.youtube.com/watch?v=MBquRAun1RE

Hát, itt a kozmofórumon is a saját bőrünkönt tapasztaltuk mindezt. Jöttek a libsi véleményvezérek, és lázítottak. Ellenvéleményt tapasztalva (saját elefántcsonttornyukban ilyen nincs) totál nem értették, hogy ez miafaszvan. MI az, hogy ellenvélemény? Aztán jött a terror, az agymosott zombizás. Aztán jött a durcizás, és a színpadias távozás. A szabotálás és a passzív ellenállás.

Mert az összes kibaszott libsibolsináci a mai napig olvassa ezt a fórumot, minden áldott nap. Csak írni nem fognak, mert ellenállásba vonultak. Vonuljatok, bazdmeg. Lassan illegalitásba fogtok vonulni, aztán partizánok lesztek. Csak már kurva öregek vagytok mindehhez...

Dávid Gyula erre a fórumra nem ír, mert libsibolsináci passzív ellenálló lett. De privátban fizikázik velem. Azóta is. Olyan témákról, amiket itt, ezen a fórumon tárgyalunk. Ez mi? Ez mi a faszom???
Belájkolja egy-egy jobb fizikai cikkemet, de innen színpadiasan elvonult. (Persze minden este itt van, az összes korábban aktív libsihez hasonlóan.) Ez mi?? Ez mi a faszom???
Azt írja Dávid Gyula búcsúzójánban: "Kinek van kedve fizikáról írni, és mi értelme, amikor itt derékig járunk a hányásban és nyálban, és sistereg a gyűlölet? Kit érdekel itt a fizika?"
Gyula bazdmeg, felköptél, és aláálltál. Téged, engem, és mindenki mást érdekel a fizika. Itt vagytok minden nap! A politikai faszságok nem érdekelnek/tek senkit. Aminek az élére álltál!
Magadat köpöd szembe ezzel az egésszel, a színpadias elvonulással. Persze, olvasol minden nap. Lájkolod a jobb cikkeket. Privátban írogatsz nekem. Az ezen a fórumon tárgyalt témákkal kapcsolatban. De közben persze fenntartjuk a látszatot, hogy ezen a fórumon "mennyire derékig járunk a hányásban, és nem lehet fizikázni". És egy picit sem érzed önellentmondásosnak az egész tevékénységedet cirka egy éve!

Na mind1, a libsibolsi véleményterrornáci az ilyen, mindig is ilyen volt.
Csak azt nem tudom, miért nem szivárgott le a hazai libsi popkultúrába ez a "Scream Helplessly at the Sky" mozgalom. :) Olyan viccesek lettetek volna. :) Mert amúgy pont ilyenek vagytok. Itthon már vagy 20-30 éve. De Amerikával csak most kerültünk szinkronba világnézeti ügyekben. :)
https://www.youtube.com/watch?v=LXGBaomJ-7s
https://www.youtube.com/watch?v=Ha2iUtBAQLA
De még Yoko Ono is csatlakozott a "szent célhoz", és saját szellemi színvonalának megfelelően részt vett az akcióban: https://www.youtube.com/watch?v=HdZ9weP5i68
Sőt, még a tasmán ördögök is mind liberálisak: https://www.youtube.com/watch?v=Iury5kiA1P4
Vagy itt van ez a faszi, akinél szintén eljött a világvége: https://www.youtube.com/watch?v=-zuiLgfUQxY&t=138s

Natehát, ebből kifolyólagosan:
Márciusban nem fogom megújítani a domain és tárhelyszolgáltatást újabb 2 évre. A faszom fog ezért fizetni. Már szart sem ér az egész fórum. Meg fog szűnni.
"Nyertetek", libsibolsinácik. Ha ti ezt győzelemnek vélitek a beteg elfajzott agyatokkal! De csak itt, a kozmofórumon. Mert amúgy az egész világon kihalóban a fajtátok.

Persze itt sem nyertetek semmit sem, csak amikor nem tudtatok uralkodni, akkor legalább rombolásba kezdtetek. Örüljetek. És sírjatok, kétségbeesetten az ég felé fordulva. Basszátok meg.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: G.Á » 2017.11.14. 11:21

Márciusban nem fogom megújítani a domain és tárhelyszolgáltatást újabb 2 évre. A faszom fog ezért fizetni. Már szart sem ér az egész fórum. Meg fog szűnni.

Megelőlegezném azt a kérdést, hogy mennyibe kerül a tárhelyszolgáltatás meghosszabbítása?

A praktikussági okokon túl becsületbeli dologról is szó van:
-Megígértem magamnak hogy minden feladatot amit itt elkezdtem, azt be is fejezem.
-Megígértem mma-nak hogy az "alakváltoztató testek mechanikája" topik lényegét, némileg javítva feltesszük a blogjára (https://newtonhiggs.wordpress.com/)
-Ezenfelül, bár technikailag nem ígértem meg, de az Ortvay-verseny feladataiból mindenképpen érdemes pár "hivatalos" megoldást összeállítani, és megjelentetni.
A Lőrinc-transzformációs feladat például itt is szerepel, csak ki kell egészíteni.

Ezen okokból kifolyólag, ha csakugyan le akarsz mondani az oldal fenntartásáról, akkor én *lehet* hogy átvállalom. Költségektől függően.
G.Á

HozzászólásSzerző: Törölt felhasználó » 2017.11.14. 11:30

Sanyi_Laci írta:Natehát, ebből kifolyólagosan:

Ha neked nem kell, miért nem adod tovább a beszántása helyett? Én pl szívesen vinném tovább. Írtam ilyen fórumos PÜ-t. (nem tudom hogy mennyire jelzi ki hogy érkezett ilyen)

Hm G.Á megelőztél :)
Törölt felhasználó

ElőzőKövetkező

Vissza: Zárt osztály