Moderációs topik

Önjelölt zsenik és fórumszabályzat-sértők lezárt témái, mindenki okulására megőrizve.

Re: Moderációs topik

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.11.27. 22:20

SzZoli írta:S. L. monnyonle :!:

Ha ezt úgy érted, hogy a szituációt a magas erkölcsi lóról állandóan pofára eső libsinácik odáig élezték, hogy "vagy Dgy vagy én", akkor én ugyan nem megyek sehova. Ugyanakkor Dgyt örömmel várom vissza.

Ha már valaki magasabb erkölcsiségről, meg libsi értékekről pofázik, akkor akár példát is mutathatna együttműködési készségben. De ez, akárcsak itt a fórumon, akárcsak a magyarországi politikai élet bal oldalán, akárcsak európai szinten: nap mint nap bizonyított, hogy képtelenség. A legnagyobb elfogadásról papolók nem tudnak tolerálni sem ellenvéleményt, sem tényeket, sem másokat, képtelenek másokkal együtt dolgozni a legkülönbözőbb szinteken is, ellenvéleményen lévőket pedig személyükben támadják, megalázzák, kiközösítik.
Ezt csináljátok vagy 25 éve. Kicsiben, közepesben és nagyban.
Aki pedig ezt kimondja, azt először megpróbáljátok ellehetetleníteni, aztán ha ez nem sikerül - mert a tények macska dolgok, és az erő amúgy sincs már veletek-, akkor az ördöggel is lecimboráltok bármikor "az ellenségem ellensége a barátom" jeligével.

De mindez nem számít, mert én túl vagyok már azon, hogy mindenféle embereket akarjak meggyőzni. Ugyan már, ezer éve rájöttem, hogy ez teljesen felesleges, sőt: káros is. Vinni kell a magam dolgát, a hülyék pedig le vannak szarva. Majd, ha megkérdezik, hogy mivel foglalkozom, hogy ilyen jól megy nekem, akkor azt válaszolom nekik: "a magam dolgával, magának is ezt tudom javasolni." Aztán otthagyom a picsába.

Na de visszatérve a "vagy Dgy vagy én" kérdéskörre.
A kérdést sem értem. Képmutatás, és nevetséges erőfitogtatás van itt kérem szépen, semmi más.
Itt komoly szakmai munka is folyt ám április óta! Olyan komoly, hogy Dgy sok privát levelet írt nekem ezzel kapcsolatban, és olyan jól beszélgetünk, mintha mi sem történt volna! Sőt, még itt a fórumon is likeolt pár jobb cikket.
Szóval jelen van, privátban még (szakmailag) baráti is a hangneme, de be van merevedve mint a görcs, ő ide többet nem jön, amíg én itt vagyok. Punktum. Hát ez aztán a libsi kooperálási készség! Amilyen kicsiben, ugyanolyan nagyban.

Egyszerre több dimenzió mentén hazug ez a viselkedés. Egyrészt: velem SZEMÉLYESEN fizikázik. Másrészt MIATTAM a nagyközönséggel nem fizikázik. Ti értitek ezt? Hány tengely mentén kell tükrözni (negálni) ehhez, hogy libsi koordinátarendszerbe transzformáljam magam???!!!

Szóval hagyjuk már ezt a szarságot. Csak magukat köpik szembe a libsik állandóan.
Dgyt itt mindenki szerette.
Ő is szeretett itt lenni.
Azóta is itt van, csak nem ír, mert ő büszke ellenálló. És kitartó is. :)
Miattam nem ír.
De NEKEM ír.
És jókat is beszélgettünk. Fizikáról persze, mert másba nem megyünk bele. Meg azért is, mert amúgy minden máshoz ő sokkal-sokkal jobban ért ám! Annyira jobban, hogy csuklóból rázza le a másképp gondolókat, akik nem értenek hozzá, és különben is. Libsi tolerancia, libsi arrogancia, libsi felsőbbrendűség, libsi ostobaság.

Szóval maradjunk a fizikánál. Suszter a kaptafánál.
A suszter pedig erről nem hajnaldó nyilatkozni, amíg én itt vagyok, nem-susztersági meggyőzőséséből kifolyólagosan.

Hát, ez egy dilemma. Mint a zsidónak az ingyen disznóhús. Egyelőre nem oldjuk fel ezt a dilemmát.
Sanyi_Laci

Has thanked: 249 times
Been thanked: 434 times

HozzászólásSzerző: Zsolt68 » 2017.11.27. 22:25

mizörög írta:És mennyi idő alatt javítaná ki a társadalom ezt a hibát?
Az elefánt lassan tanul.

Vannak erről utópisztikus filmek. Az egyik kedvenzem az emlékek őrzője (the giver).

Úgy tűnik, kezdünk kulturáltabb hangnemet felvenni.

"A fenevadat ijesztgetni szigorúan tilos!"

mizörög írta:Személyiségek:Ha a libidó kívülről irányított, akkor extroverzióról, ha belülről, akkor introverzióról beszélünk. Ezek általános beállítottsági típusok, amelyekkel születésünktől fogva rendelkezünk, így lényegében megváltoztathatatlanok.
Megjegyzem, ez a tipizálás a 19. századi túlhaladott pszichológiához tartozik. Viszont még mindig alkalmazzák különböző önismereti könyvek szerzői és akiket a modern tudomány sarlatánoknak nevez.
Feldmár így beszél: ott van egy varázsló egy nagy kalapban (mármint az orvos fehér köpenyben) - húú-úú - és azt mondja: te ilyen és ilyen vagy, és életed végéig ez így fog maradni, de ez nem baj, csak szedd folyamatosan a dilibogyókat. (Közben a kezével mutatja a varázsló jellegzetes nagy kalapját, meg a varázs mozdulatokat.)

@Laci: valami más is van itt a háttérben. Meditate on this matter I will...
Zsolt68

Has thanked: 376 times
Been thanked: 16 times
Név: Zsolt68

HozzászólásSzerző: mizörög » 2017.11.27. 22:53

Csak lassan hogy felfedezhessem minden piciny részletét,mert ezek a piciny részletek végtelen nagyra nyílnak. :)
mizörög

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Név: Dinyés Károly

HozzászólásSzerző: G.Á » 2017.11.27. 23:27

Előrebocsátom hogy beteg vagyok. Minden diplomáciai képességemet bevetem, de ha rontok a helyzeten, nem sikerül pártatlannak maradnom stb, hagyjatok figyelmen kívül.

S.L feladni készül ezt a fórumot. Volt olyan jelentkező, aki vállalta, hogy átveszi.
Megkérem az illetőt, tegye ezt meg, legyen olyan szíves.

Ez én volnék, és el is vállalom. Ezzel szorosan összefügg, hogy bár legszívesebben elkerülném, de talán elkerülhetetlen hogy bizonyos dolgokra reagáljak, még ha nem is közvetlenül engem érint.

Ami a fórum fenntartását illeti, és szívesen vállalom a regisztrációs költségeket. Annak ellenére, hogy most vesztettem el az állásomat. Pár ezernyi tartalékom még van, akár erre a célra is.

Ez nem szükséges.

Egyáltalán, miért kell itt politizálni? Ez a Kozmofórum, ahol politikának helye nincs.

Ezzel én egyet is értek.
Egyben buzdítalak a többi topikban való közreműködésre.

Nélküle pedig üres ez a fórum.

Természetesen mind szeretnénk ismét itt látni Dgy-t, és bár igaz hogy az én ismereteim köre és írásképességem is töredéke az övének, de azért ez így ebben a formában kissé rosszul esik.

Egyébként ha félre nem értem a helyzetet, elsősorban a kialakult hangnem okozta a problémákat, de Laci talán maga is tisztában van a temperamentumosságával.
És akkor most hangozzon el itt a legpolitikaibb kijelentés amit tenni szándékozom:
Lacinak annyival szeretném kijavítani egy korábbi állítását, hogy bár igaz hogy 2015-től fogva európaszerte meglehetősen egyértelmű trend jelent meg, de ez alól -a közvélekedéssel ellentétben, már amennyire ezt lehet mérni- nem a németek, és nem is a svédek jelentik a kivételt, hanem a portugálok.

De most mindezt hagyjuk a hátunk mögött.

Az első hozzászólásomat ezen a fórumon nem egészen egy évvel ezelőtt, 2016.12.25-én írtam. (http://www.kozmoforum.hu/viewtopic.php?f=25&t=284)
Majdnem napra pontosan 102 évvel azelőtt, egy egészen csodálatos dolog történt a frontokon.
Minden egyetlen ember egyetlen gondolatával kezdődött, azzal hogy: "Legalább ezen a napon ne lőjünk egymásra!".
Akkor és ott, a háború véget ért. Legalábbis egy pár napig.
Ez nem is volt olyan borzasztóan régen, és bizonyosan mindannyiunknak voltak olyan déd- vagy ükszülei, akik adott esetben átélték ezt.

Akkor sokkal rosszabb dolgokat bocsátottak meg egymásnak az emberek mint amit puszta szavakkal lehet tenni.

Amit ki akarok ebből hozni, az az hogy létezik megbocsátás is, meg azt, hogy az élet csakugyan megy tovább.
Ami történt a fórumon, megtörtént. A továbbiakban rejtse a jótékony feledés homálya, mindenki részéről.

Noha nem szoktam a szimbolikus dolgoknak nagy jelentőséget tulajdonítani, legyen most mégis úgy, hogy dec.25.-én veszem át az adminisztratív pozicíót.
Akkor talán véget ér ez az állapot is.
Megértéseteket köszönöm.

These users thanked the author G.Á for the post (total 3):
karitSanyilaciZsolt68
Rating: 33.33%

G.Á

Has thanked: 57 times
Been thanked: 294 times

HozzászólásSzerző: Zsolt68 » 2017.11.27. 23:40

Our Father, who art in heaven,
hallowed be thy Name,
thy kingdom come,
thy will be done,
on earth as it is in heaven.

Give us this day our daily bread.
And forgive us our trespasses,
as we forgive those
who trespass against us.

And lead us not into temptation,
but deliver us from evil.

For thine is the kingdom,
and the power, and the glory,
for ever and ever. Amen.
Zsolt68

Has thanked: 376 times
Been thanked: 16 times
Név: Zsolt68

HozzászólásSzerző: Törölt felhasználó » 2017.11.27. 23:48

Mielőbbi jobbulást!
Dec 25-ig még sok idő van. De talán:
G.Á írta:
Egyáltalán, miért kell itt politizálni? Ez a Kozmofórum, ahol politikának helye nincs.

Ezzel én egyet is értek.

Ha tiltva lesz a politizálás talán frissíteni kéne Gyula beköszöntőjét egy kiegészítés formájában, az ugyanis megenged mindenfélét ami jó hangulatban telik.
Törölt felhasználó

HozzászólásSzerző: Törölt felhasználó » 2017.11.27. 23:51

Sanyi_Laci írta:Aki pedig ezt kimondja, azt először megpróbáljátok ellehetetleníteni, aztán ha ez nem sikerül - mert a tények macska dolgok, és az erő amúgy sincs már veletek-, akkor az ördöggel is lecimboráltok bármikor "az ellenségem ellensége a barátom" jeligével.

Ne már >:(
Most komolyan én?
Törölt felhasználó

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.11.27. 23:57

Tudjátok, hogy miért nem akar belőletek soha senki már többet?
Mert a kirekesztő, megbélyegző, arrogáns, lenéző, mindenttudó, nagyképű fellépésetek után rühelljük már azt hallgatni állandóan, hogy "elkúrtuk, nem kicsit, nagyon". Ezért nem kér belőletek senki. Meg az azonosító nélküli izraeli terrorelhárítókból sem kér senki.
Meg ebből sem kér senki:
Cg_opXHWkAYtD9g.jpg

Meg ebből sem:
khm.jpg

Meg ebből sem:
92e2f4b862d979759bf28d471df6352d73aaa2e8.jpg

Saal Alsaud 14 évesnek mondja magát, és egy svédországi általános iskolába jár. Itt épp egy futóversenyen vesz részt osztály- és iskolatársaival.

Azt a fogorvost aki kimondta, hogy ezek nem 14 évesek, azt ellehetetlenítették, nem praktizál, éppen az otthonából űzik el. A Rákosi korszakban, Sztálin korszakban nem volt ennyire erős a véleménydiktatúra. Soha a büdös kurva életben, sehol a világon. A liberális demokrácia a világ legkeményebb diktatúrája, az 1%-os liberális pártok diktatúrája.
Aki kimondja, hogy ti elmebetegek vagytok bazdmeg, ti nem vagytok normálisak, arra egy globális hálózat veti rá magát, lefizetett EP képviselőkkel, pénzzel létrehozott pártocskákkal, NGOcskákkal, és sajnos birka egyetemi tanárokkal is.

Senki nem kér ebből. Sem az "eltocsizásból", sem a "kuszaszeműből", sem a "fideszbirkából", sem a "Tudta? 60IQ felett nincs Soros-terv"-ből, sem a "Tudta? Szíriában (már nincs is) háború van"-ból, sem az "okosak Killaryre szavatak"-ból, sem semmi másból. Különösen úgy nem kérünk, hogy a bűntények, és börtönök, és egyebek statisztikázását elmebeteg jogokra hivatkozva megtiltjátok és figyelmen kívül hagyjátok. (Lásd: tényekkel szembeni arrogancia.)

A legszomorúbb az egészben az, hogy ehhez Dgynek semmilyen vetület mentén az égvilágon semmi köze nincs!
- Egyrészt: nem ő okozza.
- Másrészt: nem ő kormányozza a hazát.
- Harmadrészt: ő ebben az egészben meg sem nyilvánult! Rigel és Api voltak a főkolomposok, no meg én, természetesen. Dgy meg sem szólalt, egyszer sem! Ő csak érzelmileg csatolódott az "ügyhöz".

De ha már csatolódott, ha már zászlajára tűzhették az ellenállási mozgalomnak, akkor ő büszkén lobog!

Dgy bazdmeg, térj már észhez! Ne viselj már háborút soha többet! Öreg vagy már ehhez.
Különösen olyan háborút, amiben babafing szavad sincsen! Amit nem is te irányítasz! És nem is arra megy, amerre szeretnéd! Szállj ki belőle! Semmi közöd hozzá!
Különösen olyan emberek ellen ne, akik a szűk környezetedet alkotják! Különösen olyan elvek mentén ne, amikhez semmi közöd sincs!

Na, az én egóm kb. ennyire tudott a "visszakönyörgéshez" idomulni. Ennél több nekem nem megy.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2017.11.29. 23:55

SzZoli írta: bár inkább testnedveket szoktál mondani rájuk...

Na álljon már meg a menet!

A testnedvek emlegetését az úri szalonokban szalonképessé éppen ti tettétek! Nagy barátotok, Simicska volt az űttörő, aki nagy kedvenc nálatok, mióta megbomlott az elméje.
Csak, hogy lásd, a pénz mennyit ér: HírTv, Lánchíd rádió. Csak hallgatni kellett anno, és utána. Emberek ezrei fordultak 180 fokot, média-személyiségek. Kálmán "Egyenes" Olga, valami Levente, és még sokan mások.
És hányan vannak a környezetemben, akik szerint "Vona a leghitelesebb politikus" :) :lol: :lol:
És ez még csak Simicska fiszemfaszom vagyona és média-hatalma.
Na most, akkor képzeld el Sorost, és azokat akik mögötte állnak! Azoknak mekkora hatalma van már a hülyék felett. Persze, elképzelni csak a hülyéknek kellene, mások látják a saját szemükkel. De a hülyék éppen elképzelni sem tudják, tehát ez egy patthelyzet, de sebaj. A lényeg, hogy a hülyék ne kormányozzanak.

Én soha nem fogok megbocsátani a a libsiknek. Tudod miért? Mert arrogánsak, nagyképűek, diktatórikusak, kirekesztőek, gyűlöletkeltőek, semmiféle ellenvéleményt tolerálni nem tudnak. És akkor is nekik kell igazuk legyen, amikor a választók éppen ezekért, valamint az objektív tévedéseikért baszták ki őket a picsába a hatolomból.
És erőszakkal változtatják meg az etnikai összetételeket, kulturális hagyományokat. Ami eddig csak a 20. század legmocskosabb diktatúráira volt jellemző. És pont ugyanazokkal a módszerekkel csinálják.

Hol vagyunk már a "szólásszabadság", "gondolati szabadság", "vallásszabadság" libsi eszméitől, hol!?
Itt: az osztrák gyermekek harmada nem tud eléggé németül. https://888.hu/article-az-osztrak-gyere ... ge-nemetul
Meg itt: https://888.hu/article-nincs-baj-azzal- ... en-a-pokol
"Elszomorító, hogy az egyetem diákjaiból mennyi gyűlölet jön elő és milyen erőszakosak lesznek, mikor arról tartok előadást, hogy a baloldali média mennyire egymás ellen szítja az amerikaiakat"
Hát persze, az amerikaiakat...

Hol vagyunk már a liberalizmus alapeszméitől! Óhh! Olyan messze vagyunk már tőle, mint a horogkereszt a szvasztikától!

Az ellenség már a kapuknál - mondanám, de mit kapuknál! :D Réges régen bent van, a kapukon belül, milliószám, azonosítatlanul, azonosíthatatlanul. Úhh, mi lesz ebből, bazdmeg, belegondolni is rossz.
Tróját egy falóval bevették. Budát török turisták vették be!
Ez itt, a szemünk előtt pedig a világtörténelem legnagyobb falova, amit valaha építettek.
Nem süllyedünk, áh nem.
https://www.youtube.com/watch?v=3uB3cOb5i3w
Sanyi_Laci

Előző

Vissza: Zárt osztály