Atomisztikus anyagelmélet

Önjelölt zsenik és fórumszabályzat-sértők lezárt témái, mindenki okulására megőrizve.

Re: Atomisztikus anyagelmélet

HozzászólásSzerző: Atomsz » 2016.01.02. 17:15

Sanyi_Laci írta:
Atomsz írta:
Akkor esetleg megtanulja, hogy a tudomány fejlődése nem a cáfolatok egymás utáni sorozata, hanem ezzel éppen ellenkező: a kiterjesztések sorozata!

Hát én nem csak a cáfolatok sorozatát írtam le, hanem megfogalmaztam belölük az új fizikát. Ez a tudomány igazi fejlödése és nem az, hogy minden régi macatot meg kell tartani.

Azonnal átvesszük az ön "új fizikáját", amennyiben valami kézzelfoghatót és használhatót ad a régi HELYETT!
De ilyet nem tudott felmutatni, akármennyire is kértem.

Csak mellébeszél és prófétál. Annak a növekvő nyomatékkal való ismételgetése, hogy "mindenki téved, egyedül ön az igaz próféta" az édeskevés. Nagyon kevés. Erre nem vagyunk rá kíváncsiak, mert azt sem tudja, hogy mi fán terem és mire való a tudomány. Maga vallást oktat.
Szerintem be is fejezheti a korábbi hozzászólásának 6. módosításának a szerkesztését.

Az ATOM-ban megtalálhatod a Lorentz invarians Lagrange sürüséget, ami magában foglalja az elektromágnesességet és a gravitációt is. Erre nem vagy kiváncsi?
Hadd már abba a mocskolást!
Atomsz

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Név: Szász Gyula

HozzászólásSzerző: Atomsz » 2016.01.02. 17:37

Sanyi_Laci írta:
Atomsz írta:Az ATOM-ban megtalálhatod a Lorentz invarians Lagrange sürüséget, ami magában foglalja az elektromágnesességet és a gravitációt is.

Akkor arra kérem, hogy ALKALMAZZA! Ön találta ki, önnél jobban senki nem ért hozzá. Alkalmazza a matematikáját a Föld körül keringő GPS műholdakra! Nem fogom maga helyett megcsinálni.
Atomsz írta: Erre nem vagy kiváncsi?

Majd ha a kísérletekkel megegyező jóslatokat tud tenni. Addig nem.
Atomsz írta:Hadd már abba a mocskolást!

Én nem mocskolódom. Én a maga munkásságának az "érdemi részével" foglalkozom. Az nem az én hibám, hogy az ön munkásságának az érdemi része annyi, hogy a "teljes fizikát" tévedésnek minősítgeti, de semmi használhatót nem ad helyette. Nem én mondom, maga mondta ki.

Mondd Sanyi, te mi újat alkottál a fizikában? Semmit? Te csak úgy plagizálsz?
Atomsz

Been thanked: 0 time
Név: Szász Gyula

HozzászólásSzerző: Rigel » 2016.01.02. 17:47

Atomsz írta:Mondd Sanyi, te mi újat alkottál a fizikában? Semmit?

Nincs egyedül ezzel ezen a fórumon.
Itt vagy például te is, aki SEMMI ÚJAT és SEMMI HASZNÁLHATÓT nem alkottál a fizikában. Viszont te ezt nem veszed észre (vagy nem vagy hajlandó észrevenni), te tévesen azt hiszed magadról, hogy csináltál valamit. Pedig nem.
A hozzád hasonló téveszmés fórumbolondból tizenkettő egy tucat, az internet minden bokrában terem marékszám...
Rigel

Has thanked: 40 times
Been thanked: 140 times
Név: Farkas Zsolt

HozzászólásSzerző: KovPityu » 2016.01.03. 10:17

Nos, megnéztem azt a bizonyos kísérletet és eléggé alkalmatlannal tűnik a kozmológia és a kvantummechanika tudományának megreformálására. :P Hol vannak a próbatest és a berendezés között ható erők? Hová lett a testekben a gravitáció által felhalmozott rugalmas (potenciális) energia az ellenerő megszűnésekor? Egy bizonyos: egy ilyen ejtőkísérletet nem könnyű precíz módon megvalósítani (miként a Cserti tanár úr atomcsill videójában feltűnő golyós-tollas vákuumcső is eléggé alkalmatlannak bizonyult a prezentációra :D ). Bátor ember aki erre alapoz egy, a Mindenséget leíró elméletet.
KovPityu

Has thanked: 68 times
Been thanked: 14 times

HozzászólásSzerző: tuloktulok » 2016.01.05. 21:26

Ez egy nagyon tanulságos topic!
Itt minden érdeklődő amatőr veszély nélkül, közelről, mondhatni természetes élőhelyén figyelhet meg egy trollt!
Néha már azt hittem csak egy mesebeli lény, és emberfeletti kitartása is a legendák túlzása.
És lám íme egy ereje teljében lévő kifejlett példány!
Nem mindennapi élmény!
tuloktulok

Has thanked: 179 times
Been thanked: 25 times
Név: Sebe Gergely

HozzászólásSzerző: KovPityu » 2016.01.06. 06:49

Tudomásom szerint trollnak azokat hívják akik pusztán szórakozásból, esetleg rosszindulatból a többieket provokálva szétdúlnak egy fórumot. Nekem nem úgy tűnt, hogy erről lenne szó. Különösen mivel külön topikot nyitott, így izolálva a fórum többi részétől. Szerintem nem kell minden olyasmire trollt kiáltani ami nem tetszik. Végül is semmi nem történt, amit a Del gomb meg ne oldana, felszabadítva azt a rengeteg tárhelyet, amit egy ilyen diskurzus elfoglal.
KovPityu

Has thanked: 68 times
Been thanked: 14 times

HozzászólásSzerző: Serafina » 2016.01.07. 02:03

Ellent kell, hogy mondjak neked. Keres rá szugyi, iszugyi néven rengeteg fórumot szétvert csak magyar nyelven, de külföldön lévőkre is vannak példák.
Szkeptikus fórum
CanadaHun
forum.index.hu
SG.hu

Bármelyiken megtalálsz mindent amit elmondott, s elfog mondani.
Az Origó fórumról "sajnos" letörlődött az ottani fórum.
A kísérlet részletei is megvannak...
Serafina

Been thanked: 1 time

HozzászólásSzerző: Gombk.Ak » 2017.12.12. 18:31

Ezt a témát, a minőségéből fakadóan lezárom, és áthelyezem az "Elméleti fizikai kérdések, kozmológiai problémák"-ból a "Zárt osztály"-ra.
Ha valakinek kifogása van ez ellen, nyugodtan írjon privát üzenetet.
Gombk.Ak

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Név: Gombkötő Ákos

Előző

Vissza: Zárt osztály