Hírek - röviden

Tudományos és egyéb hírek.

Re: Hírek - röviden

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2019.09.14. 16:22

Sanyi_Laci írta:Készül valami másik fórum, állítólag.

Mondjuk, nem tudom, lesz-e belőle valaha valami. Már vagy 1 éve készül. Tipikus neobolsi liberálnáci sikertörténet eddig. Pofájuk az nagy, eredmény az semmi. Csak a mérhetetlen gyűlölködés a náluk sikeresebbek iránt, no meg a veszett keserű írígység, ami hajtja őket, az anarchia és a felforgatás, hogy folyamatosan elvegyenek mindent másoktól. Az életüket is. Ennyiben merül ki a haladó gondolkodásuk. Patkánykoalíció.

A kommunizmus mérhetetlen károkat okozott az oktatásban, és legfőképpen az elitképzésben, a felsőoktatásban. MInden rendszeridegent fizikailag megsemmisítettek. Heller Ágnesek lehettek egy életen át akadémikusok, csak el kell olvasni az életrajzát, hogy milyen sikertörténettel. 56 után minden releváns posztra megbízható kádereket ültettek, és csúcsra járatták a megfigyelést, szelekciós mechanizmust. Ennek máig érződik a hatása. Mit hatása, konkrétan ott ülnek ugyanazon emberek, vagy első generációs utódaik. 89 után ezekből formálták az internacionalizmus reformszárnyát, szdsz néven.

Pofa az van, höbörgés az van, eredmény az soha nincs. Semmi. Mások pénzét önmaguknak harácsolnák, de számonkérést, vagy bárminemű eredményeket elvárni fölösleges, mert az már a szuverenitásukba és szabadságukba való durva beavatkozás.
Csak énekelni, hogy mi vagyunk mindenki közt a legeslegszebbek, mi vagyunk mindenki közt a legügyesebbek, mi vagyunk mindenki közt a legokosabbak, na, az megy. A dalolás. Köpedelem egy bolsevik, anarchista banda.

Közben magas nekik a matek érettségi... Csak sírnak. Egyem meg a kis eszüket, még meg is magyarázzák, hogy igaz ugyan, hogy az 100 éve változatlan, csakhogy akkor a legjobb 4%-nak kellett teljesíteni, most meg a 60%-nak. És ez már nem megy. A mindenki közt a legokosabbaknak. A jövő reménysugarainak. A bolygó örököseinek és megmentőinek. Egyem a kis zuzájukat.
Sanyi_Laci

Has thanked: 249 times
Been thanked: 434 times

HozzászólásSzerző: István » 2019.09.14. 17:23

Csak annyit tennék még hozzá az írásodhoz, hogy a kommunista oktatási rendszertől csak a (neo)liberális a rosszabb. A fiatalokat igen is nevelni, oktatni kell, felkészíteni az életre! Nem pedig olyan jogokat meglebegtetni előttük, ami nem őket illet. Meg tudja valaki, egy épeszű ember magyarázni mit is jelent a diák sztrájk, hogy kiskorúak, 15 évesek, esetleg még fiatalabbak azt mondják, mostantól sztrájkolunk? Ha valaki a „bölcsesség köve tulajdonosainak” azt mondja, nem jó ez így, arra a szokásos válasz, hogy diktatúra, fasizmus meg a diákok elnyomása. Hülyeség, akinek van esze gondolja át még egyszer! Miért nem teszünk meg mindjárt egy tizenévest miniszterelnöknek vagy főorvosnak a sebészeten? Mert hát ugye nekik jogaik vannak! Persze a megszületés pillanatában még nyugodtan el lehet venni az életét (abortus), ahhoz akkor még nem igen van joga… Csak kicsit tájékozódni kell a NEOLIBERALIZMUS eredményeiről.
Feje tetejére állt a világ! (Kamikaze)
:cry:
István

Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times
Név: M István

HozzászólásSzerző: G.Á » 2019.09.14. 17:59

Van még értelme egyáltalán ide írni valamit is?

Ennek a kérdésnek a kitárgyalásához van másik topik is, és azt hiszem hogy ha van valami érdekesség, és azt elolvassák mások is, akkor megéri.
Ha valakinek véleménye van, az „nem szeretjük” kategória, kérdéseket feltenni meg minek?

Ha értelmes, még fel nem tett, és pár perc internetes kereséssel meg nem oldható kérdést tesz fel valaki, akkor ha van időm én megpróbálok válaszolni.
Készül valami másik fórum, állítólag.

A tudtomon kívül tulajdonképpen még Augusztus előtt elkészült, csak éppen beregisztrálni rá nem lehet. Sajnos azóta sem került sor kommunikációra, nekem pedig sem adminisztrátori hozzáférésem nincsen, sem időm.
G.Á

Has thanked: 57 times
Been thanked: 294 times

HozzászólásSzerző: István » 2019.09.16. 04:57

Az első kettőhöz csak annyit jegyeznék meg, hogy már nem vicsorogva közelednek felénk, hanem mosolyt erőltettek az arcukra, viszont a konyhakést éppúgy ott szorongatják a kezükben, mint eddig…
István

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2019.09.17. 17:53

G.Á írta:A tudtomon kívül tulajdonképpen még Augusztus előtt elkészült, csak éppen beregisztrálni rá nem lehet. Sajnos azóta sem került sor kommunikációra, nekem pedig sem adminisztrátori hozzáférésem nincsen, sem időm.

Akkor ez most végülis milyen kvantumállapotban létezik? Biztos sokakat érdekel.
(Augusztus kis betű, vagy nagy? A császárra gondolsz, vagy a hónapra? ;) )
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: rasta27 » 2019.09.18. 23:53

https://www.youtube.com/watch?v=aug3gQdcLWY
Magyar szakemberek hathatós közreműködésével épül az ITER, jó ezt látni és hallani! :P
rasta27

Has thanked: 143 times
Been thanked: 26 times
Név: Kiss Dávid

HozzászólásSzerző: István » 2019.09.23. 07:02

G.Á írta:Készül valami másik fórum, állítólag.

A tudtomon kívül tulajdonképpen még Augusztus előtt elkészült, csak éppen beregisztrálni rá nem lehet. Sajnos azóta sem került sor kommunikációra, nekem pedig sem adminisztrátori hozzáférésem nincsen, sem időm.

Ez vicc?
Fórum amibe nem lehet belépni, használni?
Nesze semmi fogd meg jól! :roll:
István

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2019.09.28. 01:00

István írta:
G.Á írta:Készül valami másik fórum, állítólag.

Ez vicc?
Fórum amibe nem lehet belépni, használni?
Nesze semmi fogd meg jól! :roll:

Na most akkor tényleg, most mi van? Lesz vagy nem lesz? Ez sincs, meg az sincs, most mi a koncepciótok? Van, de mégsincs, de ez sincs, most ezt hogy tervezitek? Annyit sikerült összehozni, hogy se ez, se az? Mert én ezt simán kinézem belőletek, de azért ezen még én is megdöbbenek.
Sanyi_Laci

HozzászólásSzerző: Sanyi_Laci » 2019.10.01. 01:54

Nem tudom, tehát halványlila fogalmam sincs.
Ákos Szabikuval birkózik az indexen, én meg semmiről semmit nem tudok, tehát valószínűleg érdeklődés és kompetencia hiányában kimúlik a kozmofórum, mind a maga testi valójában, mind szellemiségében.

Csak tudnám, hogy mi a lófasznak kellett ebben az elmúlt egy évben életben tartani ezt a szart. Megmondhattátok volna, hogy vége, zárjuk be a picsába, és kész. De nem, ti készítettétek a köldökzsinór túloldalát. Azt.
Rohadt egy tehetségtelen libsi bagázs vagytok.
Sanyi_Laci

ElőzőKövetkező

Vissza: Hírek a nagyvilágból